FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Comanda Eastbay (haine, Adidasi , Accesorii)

radooku_steaua18.09.2007 15:37

Care vrei sa comanzi haine , adidasi& accesori de pe net ? Comand orice se afla pe site'ul www.eastbay.com, sunt mii de produse, la preturi mult mai mici fata de ce e in Romania, comisionul e de 12$/produs pentru livrarea in Romania, iar la mai multe produse se negociaza, jumate din bani avans inainte si 2 sapt jumate durata de livrare. Id de mess Radoooku care vrei. Urmatoarea comanda DUMINICA - 23 septembrie.