FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gasit Buletin

M@rmota18.09.2007 09:58

Gasit buletin la iesire de pe stadion Ghencea pe numele Neagu Ovidiu Adrian.

 

Daca il stiti trimiteti un mesaj pentru a va da mai multe detalii despre cum il poate lua inapoi.

ro_steaua26.09.2007 20:55

te poti duce la orice sectie de politie din buc sa-l depui ofiterului de servici sau poti afla nr de tel dupa adresa din buletin. daca vrei sa faci o fapta buna.

 

 

Este interzisa citarea in intregime a postului anterior. Citeste regulamentul.

Azzido27.09.2007 09:56

am cautat eu pe net tot ce se putea.

am reusit sa aflu doar adresa.

sta pe bd Timisoara dar nr de telefon de la rtc sau rds nu are, nici baza de data de la Connex nu m-a ajutat.

spiridusu18.10.2007 20:31

chiar asa de greu :-s te uiti pe buletin si te duci la om acasa :)))

Katau19.10.2007 17:16

sau sa`l pui intr`un plic si pe plic sa pui adresa din buletin pe plic +un timbru si gata.

-=Danny=-21.10.2007 10:32
sau sa`l pui intr`un plic si pe plic sa pui adresa din buletin pe plic +un timbru si gata.

 

Cum sa scrii adresa de pe buletin , cand el e in plic .... daca ai vedere inflarosu poate ... :unsure:

cRiss4Steaua21.10.2007 11:21

@ dEnii .. faci misto de noi ?

 

daca la tine scrie in buletin Rm.Valcea , str. Sperantei nr.13 .. scrii aia pe plic .. wai

-=Danny=-21.10.2007 11:33
@ dEnii .. faci misto de noi ?

 

daca la tine scrie in buletin Rm.Valcea , str. Sperantei nr.13 .. scrii aia pe plic .. wai

 

Strada Ostroveni ... :P

cRiss4Steaua21.10.2007 12:16

am dat un exemplu :)