28.03.2005 16:01
stii George mi-a placut ideea cu acel nou subiect de la forum...ala cu amende si eliminari...dar zic : chiar trebuia sa ma faci de ras in fata celor mai importanti oameni ( fara dinamovishtii de pe site ) ... nu ai fost fair-play...trebuia sa mai imi dai o sansa caci mi-am cerut scuze...iar daca trebuia neaparat sa bagi numele meu ca "infractor" trebuia sa-l bagi cand am comis fapta...dar lasa ca tot degeaba zic...doar tu eshti adminu NU ?
:o
