FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Subiectul nou de la forum

dbd28.03.2005 16:01

stii George mi-a placut ideea cu acel nou subiect de la forum...ala cu amende si eliminari...dar zic : chiar trebuia sa ma faci de ras in fata celor mai importanti oameni ( fara dinamovishtii de pe site ) ... nu ai fost fair-play...trebuia sa mai imi dai o sansa caci mi-am cerut scuze...iar daca trebuia neaparat sa bagi numele meu ca "infractor" trebuia sa-l bagi cand am comis fapta...dar lasa ca tot degeaba zic...doar tu eshti adminu NU ? :) :o

George Stan28.03.2005 17:29

Ai dreptate. Nici o lege nu se aplica retroactiv, nici chiar una de bun simt ca cea incalcata de tine. O sa te scot din lista rusinii.

dbd28.03.2005 18:08

multumesc foarte mult...si imi cerinca o data scuze pentru mesajele de atunci si pentru ca te-am facut mai devreme " nu ai fost fair-play " ... :)