16.09.2007 09:02
Vreau sa-mi fac skin de winamp cu poza mea. Stie cineva sa faca? Spre exemplu pe alea cu jucatorii cine le-a facut?
Vreau sa-mi fac skin de winamp cu poza mea. Stie cineva sa faca? Spre exemplu pe alea cu jucatorii cine le-a facut?
vezi AICI
Azzido multumesc da chiar nu ma pricep. Nu e nimeni pe aici care sa stie?
Incearca pe google sa cauti skinner too am mai spus cuiva. este f simplu de utilizat. M-i se pare ca gasesti si instructiuni de folosire daca vei cauta cu atentie.
Incearca pe google sa cauti skinner too am mai spus cuiva. este f simplu de utilizat. M-i se pare ca gasesti si instructiuni de folosire daca vei cauta cu atentie.
Mersi foarte mult . Chiar a mers.
n`am gasit ![]()