FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Skin Winamp

steaua_gloria16.09.2007 09:02

Vreau sa-mi fac skin de winamp cu poza mea. Stie cineva sa faca? Spre exemplu pe alea cu jucatorii cine le-a facut?

Azzido16.09.2007 09:33

vezi AICI

steaua_gloria16.09.2007 16:14

Azzido multumesc da chiar nu ma pricep. Nu e nimeni pe aici care sa stie?

Dragoshel16.09.2007 16:17

Incearca pe google sa cauti skinner too am mai spus cuiva. este f simplu de utilizat. M-i se pare ca gasesti si instructiuni de folosire daca vei cauta cu atentie.

steaua_gloria18.09.2007 11:38
Incearca pe google sa cauti skinner too am mai spus cuiva. este f simplu de utilizat. M-i se pare ca gasesti si instructiuni de folosire daca vei cauta cu atentie.

Mersi foarte mult . Chiar a mers.

cRiss4Steaua19.10.2007 21:07

n`am gasit :|