FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nitrat De Potasiu

spiridusu14.09.2007 14:33

am nevoie urgent de nitrat de potasiu ! stau in Bucuresti daca stie cineva vreun magazin de unde pot lua il rog sa imi spuna ... sau daca aveti nitrat de potasiu PRAF platesc oricat

axl2315.09.2007 15:11

Nu sunt ferm convins ca vrei sa prepari trinitrotoluen dar o sa-ti inchid topicul. Preventiv.

 

 

P.S. Un sfert concentrat de portocale inghetat, 3 sferturi benzina, o capsa pirotehnica si fugi cat te tin picioarele. NU stii de la mine.