FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Era - Ameno

cRiss4Steaua14.09.2007 14:04

Nu stiam unde sa deschid acest subiect .. sper ca este bine ..

 

Care are melodia ERA - Ameno ? http://youtube.com/watch?v=FlBfxMnzNNs

sa fie un pic house-ita :)) ca si aia dp youtube .. aia low o am si eu .. ms mult :)

forever_STEAUA15.09.2007 06:59

Existã un topic unde se discutã despre muzicã AICI