FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Wallpapere - Meciurile Stelei in Liga Campionilor

fcsteaua.ro13.09.2007 22:56

In asteptarea debutului in Liga Campionilor va prezentam 5 wallpapere cu meciurile Stelei din grupa H - (multumiri lui Miron Ionut).

cosminho14.09.2007 08:52

am si eu o intrebare pentru autor, de unde a facut rost de backround Champions League??? merci!

steaua_gloria14.09.2007 09:11
In asteptarea debutului in Liga Campionilor va prezentam 5 wallpapere cu meciurile Stelei din grupa H - <span class="blueboldtext">(multumiri lui Miron Ionut).</span>

Unde le vad?

forever_STEAUA14.09.2007 09:14

@steaua_gloria

 

Pe prima paginã a site-ului www.fcsteaua.ro. Mai exact AICI

mariusmiron14.09.2007 11:18

Pentru cosminho trimite-mi adresa ta de mail la j***@*** si o sa-ti dau backgroundul cu Champions League.

 

 

Ms pentru ca ai vizionat wallpaperurile:)

MALDINI_STEAUA14.09.2007 12:32

Bv ba fratimi-o :)) Ai ajuns pe prima pagina :P

 

Aaaa...si zi-le sa iti editeze numele...pentru. ca numele tau complet e : Miron Marius-Ionut ;)

 

i love you bro' :)

Le reseau pansant14.09.2007 13:47

Salut,

 

pentru admini (adica toronto si George stan :D) de ce nu se deschide fereastra cu wallpaperele? cand dai clic pe link imi apare o pagina noua in care scrie about blank?? am incercat de mai multe ori si rezultatul este la fel, amu care e problema?

 

Oricum felicitari autorului pentru poze, sunt convins ca sunt foarte frumoase si ca isi vor gasi destinatia pe desktopul nostru.

shack3r14.09.2007 13:53

@Le reseau pansant

 

Ciudat,mie imi merge. Oricum,daca tii neaparat sa le vezi da add la id-ul lui Miron Ionut. Salut !

mariusmiron14.09.2007 15:00

Cine doreste sa aiba amintire wallpaperurile , sa-mi scrie la j***@***.O sa vi le dau cu placere, si rugati-va sa bata Steaua, CA SA VEDETZI ATUNCI WALLPAPERURI:) fularultrasforzateaua fularsteau2

steaua_gloria14.09.2007 15:45
@steaua_gloria

 

Pe prima paginã a site-ului www.fcsteaua.ro. Mai exact AICI

multumesc f f mult.Sunt f frumoase.