FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pachete Liga Campionilor

fcsteaua.ro11.09.2007 10:56

FC Steaua Bucuresti a hotarat modalitatea de achizitionare a biletelor la partidele din Grupa H a Ligii Campionilor. Acestea vor fi vandute sub forma de pachete care includ tichetele pentru cele trei partide, cu Arsenal Londra, Sevilla FC si Slavia Praga, aceasta decizie fiind luata si in urma discutiilor avute cu reprezentantii suporterilor.

 

FC Steaua face apel la spectatori sa achizitioneze pachetele din timp, pentru a se evita aglomeratia la casele de bilete. De asemenea, pentru a veni in sprijinul suporterilor, clubul va asigura, in premiera, vanzarea de pachete pentru Liga Campionilor prin intermediul a 30 de case de bilete.

 

Pachetele se vor pune in vanzare incepand cu data de miercuri, 19 septembrie, dupa cum urmeaza:

 

- in perioada 19.09-22.09.2007 NUMAI abonatii FC Steaua vor putea achizitiona bilete de la casele de bilete ale Stadionului ,,Steaua" dupa urmatorul program:

 

Miercuri 19.09.2007 - intre orele 12:00 - 20:00

Joi 20.09.2007 - intre orele 12:00 - 20:00

Vineri 21.09.2007 - intre orele 12:00 - 20:00

Sambata 22.09.2007 - intre orele 12:00 - 20:00

 

Fiecare abonat are dreptul sa isi cumpere un pachet pe baza abonamentului, in acelasi sector de tribuna, de la casele de bilete special amenajate. Abonatii mai pot achizitiona inca un pachet de bilete in oricare zona a stadionului, in limita stocului disponibil. Abonatii vor putea achizitiona biletele numai pe baza abonamentului.

 

Incepand cu 23.09.2007, rezervarea abonatilor inceteaza si vor fi scoase la vanzare pachete si pentru persoanele care nu detin abonament, maximum 2 pachete/persoana, in limita stocului disponibil. Pachetele vor putea fi achizitionate pe baza unui act de identitate: certificat de nastere, buletin de identitate, carte de identitate, pasaport. Pachetele vor putea fi achizitionate in perioada 23.09.2007-29.09.2007.

 

Programul zilnic al caselor de bilete este:

 

Duminica 23.09.2007 - intre orele 12:00-16:00

Luni 24.09.2007 - intre orele 12:00-20:00

Marti 25.09.2007 - intre orele 12:00-20:00

Miercuri 26.09.2007 - intre orele 12:00-20:00

Joi 27.09.2007 - intre orele 12:00-20:00

Vineri 28.09.2007 - intre orele 12:00-20:00

Sambata 29.09.2007 - intre orele 12:00-20:00

 

Distribuirea biletelor se va face prin casele de bilete din incinta Stadionului "Steaua", sub atenta supraveghere a reprezentantilor Politiei, Jandarmeriei si FC Steaua.

 

Pachete Liga Campionilor

 

Peluze - 210 RON

Tribuna II - 400 RON

Tribuna I - 600 RON

Tribuna 0 - 900 RON

Fotolii - 1.200 RON

 

FOARTE IMPORTANT!!!

 

In perioada 30 septembrie - 1 octombrie, FC Steaua va scoate la vanzare BILETELE RAMASE pentru partida Steaua - Arsenal Londra.

 

Programul caselor de bilete in cele doua zile va fi urmatorul:

 

Duminica 30.09.2007 - intre orele 12:00 - 16:00

Luni 01.10.2007 - intre orele 12:00 - 20:00

 

Bilete FC Steaua - Arsenal Londra

 

Peluze - 100 RON

Tribuna II - 200 RON

Tribuna I - 300 RON

Tribuna 0 - 400 RON

Fotolii - 500 RON

 

SteauaFC.com

1on11.09.2007 11:45

Dacã vrea cineva 1 pachet la tribuna 2 și n-are abonament, sã mã contacteze pe private.

max1611.09.2007 18:59

Off topic: Am si io o rugaminte...... sa va ocupati de lista cu jucatorii.....mereu cand se fac schimbari..... ca de exemplu Ochirosii nu mai are ce cauta in lista.....

MS

acab200711.09.2007 20:44

Am un abonament la peluza in plus(dak vreti la tribuna 2 sau 1 va pot lua si acolo)..cine este interesat de pachetu cu cele 3 bilete UCL sa ma contacteze pana la inceperea vanzarilor de pachete pentru abonati contact messenger : a***@***

danisori16.09.2007 10:04

Am si eu o intrebare..Poate stie cineva : daca am 2 abonamente la trib.2, si vreau sa cumpar doar 2 pachete la peluza, se poate????

AmuntBoy17.09.2007 07:25

Iti scoate automat si locurile dupa abonament ;)