Asa si? Tot Steaua e o echipa mai mare. Asa ca schhhh!! FORZA Steaua!!
Am zis eu undeva ca Steaua NU este o echipa mare sau ca sunt fan Werder ?
Am remarcat doar ca trebuie sa crezi in sansa ta, sa lupti pana la capat si sa inscrii de cate ori este nevoie pentru a invinge. Inca un exemplu, daca vrei este incredibila revenire a lui Liverpool in finala de la Istanbul, si nu in fata oricui ci a diavolului milanez, care jucase sublim in prima repriza. Desigur Liverpool este o echipa de talia lui Milan.
Poftim daca vrei pot spune ca si victoria Stelei la Sevilla a fost un miracol, avand in vedere ca am jucat in Spania, in fata a x zeci de mii de suporteri ai Barcei, cu multi jucatori tineri (Laca, Belo, Gabi Balint), fara una din mintile limpezi la mijlocul terenului - capitanul de atunci- Tudorel Stoica si pentru prima oara la acest nivel.
FIARA a demonstrat insa cum trebuie sa tratam cluburile din vest, FARA MILA !
Daca am fi jucat finala in Ghencea, Barca nu ar fi avut NICI o sansa.