FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Scarba

Andros28.03.2005 08:46

Dincolo de rezultatul dezamagitor,e de aplaudat comportamentul galeriei din giulesti,diavolii visini sau cum s-or chema...in Romania e o chestie de bun simt sa fluieri jucatorii adversarelor din campionat la meciul nationalei...mai ales daca nu ai degete sa numeri convocatii din echipa ta...ne meritam soarta...nu avem public,echipa,stadion,baze de pregatire,conducatori,bani...chiar nu putem spera la mai mult!In Romania fotbal exista doar datorita Stelei!

George Stan28.03.2005 08:52

Avertimsent:

Nu mai deschide subiecte daca ele exista deja.!