FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fanshop Steaua??????

RaPiDiStA_4u09.09.2007 09:29

aveti fanshop in Bucuresti?? de uni va luati voi articole steliste?? yo n-am gasit niciun site.....nici pe fcsteaua.ro nici aci pe forum, vreun topic.... help me.....

 

 

P.S. : treb sa iau un tricou pentru o STELISTA..........mie nu-mi trebe nik. vreau DOAR sa fak o stelista fericita.........e ziua ei!!! nimik mai mult......dak ar fi dupa mn.....

Stanici09.09.2007 09:46

Pai adreseaza-te pretenilor tai de sub pod... poate iti fac ei rost de cate ceva "pe sub mana" (s-ar putea sa fie contrafacute si sa aiba vreun model cu dragoni pe ele dar nu conteaza, e in natura lor sa le vanda ca fiind originale).

Daca te tin buzunarele, iti recomand orice reprezentatnta Nike (nu mike sau alte prostii frecvent intalnite pe la voi in ghiulesti).

RaPiDiStA_4u09.09.2007 09:48
Pai adreseaza-te pretenilor tai de sub pod... poate iti fac ei rost de cate ceva "pe sub mana" (s-ar putea sa fie contrafacute si sa aiba vreun model cu dragoni pe ele dar nu conteaza, e in natura lor sa le vanda ca fiind originale).

Daca te tin buzunarele, iti recomand orice reprezentatnta Nike (nu mike sau alte prostii frecvent intalnite pe la voi in ghiulesti).

hmm......tin sa te anunt, ca nu sunt din Bucuresti........ci din sv....nu jtiu ce se vinde "pe sub pod"......dar sunt sigura, ca si voi faceti la fel.......numai ca nu "sub pod"

Stanici09.09.2007 09:56

Noi avem locuri de munca, de bisnita se ocupa trogloditii "cu pigmentul colorat".... Aaa, in orasul in care "bei, mananci si stai dijiaba" nu aveti magazin Nike? - repet, nu nieke cum poate ai vazut la cimpanzeii din galeria voastra.

cristian01409.09.2007 10:28

Vai cata discriminare vis-a-vis de moldoveni. :biggrin:

GG Stanici.

 

"de uni va luati voi articole steliste"

c.ronaldo1709.09.2007 10:56

Nike, sigla aia cu virgula celebra...

Azzido09.09.2007 11:15

Daca doresti tricou, il gasesti cu siguranta la magazinele Nike iar daca vrei mai multe articole cu Steaua si ai drum prin Bucuresti, mergi pana la Stadionul Steaua si o sa gasesti acolo un magazin cu astfel de articole

carminastan10.09.2007 14:08

Eventual cauta la un chiosc de ziare ultimul numar al revistei "Suporter Steaua" si ai acolo formular de comanda. Si ti l-ar livra acasa.

forever_STEAUA10.09.2007 14:17

@carminastan

 

ªi va primi coletul pânã cel târziu de Crãciun :rolleyes:

Khalid10.09.2007 14:21

Pfaai, fata e de la mine din Suceava. Pacat ca e rapidista, daca era stelista ii faceam cinste cu o cola si o prajitura :laugh:.

Stanici10.09.2007 15:04

Nu e problema, ba din contra! Niste seminte si o bere la halba, ca la chikala-chikicea de la ei din "ghalerie".