aveti fanshop in Bucuresti?? de uni va luati voi articole steliste?? yo n-am gasit niciun site.....nici pe fcsteaua.ro nici aci pe forum, vreun topic.... help me.....
P.S. : treb sa iau un tricou pentru o STELISTA..........mie nu-mi trebe nik. vreau DOAR sa fak o stelista fericita.........e ziua ei!!! nimik mai mult......dak ar fi dupa mn.....
