27.03.2005 13:28
Desi acesta nu este un subiect legat d Steaua..as dori sa-mi spun parerea despre echipa nationala...inka odata s-a dovedit k Romania traieste prin Steaua..echipa nationala nu mai exista...din pacate atat d laudatzii suporteri ai rapidului au aratat cat inseamna pt ei Romania..cand il huiduiau p Piturca si p jucatorii Stelei...dar uitand k datorita Stelei fotbalul rom a ieshit din rusine si asta a fost prima infrangere intr-un meci oficial a lui Piti in cele 2 mandate...pacat....
