FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romania-Olanda 0-2

I.N.Money27.03.2005 13:28

Desi acesta nu este un subiect legat d Steaua..as dori sa-mi spun parerea despre echipa nationala...inka odata s-a dovedit k Romania traieste prin Steaua..echipa nationala nu mai exista...din pacate atat d laudatzii suporteri ai rapidului au aratat cat inseamna pt ei Romania..cand il huiduiau p Piturca si p jucatorii Stelei...dar uitand k datorita Stelei fotbalul rom a ieshit din rusine si asta a fost prima infrangere intr-un meci oficial a lui Piti in cele 2 mandate...pacat....

dbd27.03.2005 13:31

ai perfecta dreptate...dar asta e...

ADRIAN PACURAR28.03.2005 07:59

vezi ca s-au mai scris topicuri despre meciul Romania -Olanda si depspre respectul suporterilor rapdisti.