Desi stiu ca este aproape inutil sa fac asa ceva totusi sper ca cineva cu capul pe umeri va citi asta si macar va atentiona verbal pe cel in cauza
Virgil("Domn' moderator) isi permite sa jigneasca simplii membrii prin intermediul mesajelor private....oare avem si noi o protectie impotriva jignirilor anumitor moderatori???sau toata lumea e condamnata sa suporte.
Virgil fii barbat asa cum te dai si lasa topicul asta nesters.
