FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intrebare

dbd27.03.2005 06:27

n-am auzit de asa ceva...dar daca exista cand ajunge prin Azerbaidjan ??? :wink:

ADRIAN PACURAR27.03.2005 10:47

uita-te pe cel oficial, acolo se dau datele despre magazinul mobil , cand si unde se deplaseaza, pe www.steauafc.com.

dbd27.03.2005 13:02

thanks...dar glumeam...