FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

O Sa Va Placa Mult :d

Undeath04.09.2007 05:03

Ati auzit de unguru bulan' si melodiile care le fac? :D

 

Ia una interesanta http://dld.carcotasii.ro/gigele/Unguru%20B...per%20Ionel.mp3 e cu fotbal, is i bat joc, si acum un refren interesant sa va pun despre Dinamo =)) luatil neaparat ca merita: http://filebeam.com/a7c8517ef697e0762dbcbab3c7732e96

 

:biggrin: :biggrin: fularsteau2 fularsteau2

elmagnifico08.09.2007 00:09

asta e un fel de Tamango de la guerrilla ?

steaua_gloria18.09.2007 14:38

Super tare, frate!