FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stelisti au fost fluierati in giulesti :evil:

BlackWoolfy26.03.2005 21:13

Au fost penibili tigani si caini ca de obicei

Nero26.03.2005 22:17

De unde nu e, nici Dumnezeu nu cere

Motanu D26.03.2005 23:13

Unor cretini nu le poti cere prea mult. Asta este.

ADRIAN PACURAR27.03.2005 10:41

Atat ii duce capul , sper ca Gigi sa faca gazonul , si sa se mute iara nationala acasa in Ghencea.

horse3727.03.2005 13:08

daca am avea un TV de ultima generatie, vom impartii ecranul in doua si vom pune Steaua vs villarreal (cand nu s-a jucat!) si meciul nationalei cu olanda. ce vom constata? ca atmosfera din giulesti n-are aface cu cea ce se intampla pe stadionul nostru. ca nu degeaba, de ani de zile nationala a jucat in Ghencea.

stadionul nostru mai mereu a insemnat tot atatea succese pt tricolori si ca acei suporteri ce vin pe stadionul Steaua nu au a face cu simpatiile interne.

sa-i lasam in banca lor pe dinamovisti si rapidisti.

daca vrei sa faci pe cineva sa sufere trateaza l cu indiferenta. asa sa facem si noi cu ei.

dbd27.03.2005 13:21

ce vrei sa le faci ...astia sunt ...doar e scris pe numele lor : CAINI si CIORI...ciorile croncane...iar cainii latra...

stefan_cel_mare28.03.2005 13:10

prefer sa latru decat sa behai

dbd28.03.2005 13:17

alt dinamovist...dar se pare ca nu-i nou ...dar cred ca amutise uitandu-se la televizor cum joaca Steaua...iar acu se intoarse ...

gianini29.03.2005 16:21

sa-i de-a terenu' lu' Gigi sa faca gazonu' mai repede ca sa joace nationala in Templu.

dbd29.03.2005 16:24

dar de ce nu il da ?

reddog01.04.2005 16:48
prefer sa latru decat sa behai

 

Hai ca ai fost tare, lasa-i si pe ei mai moale, ce sa-i faci daca au parte de nea Jiji? :twisted:

 

Explicati-mi si mie care e problema cu cainii? V-au huiduit dinamovistii jucatorii de aur?

reddog01.04.2005 16:50
Au  fost penibili milogi si caini ca de obicei

 

Si stelistii banuiesc ca au fost exemplari... De ce nu incercati si voi odata sa fiti ROMANI??? :evil:

dbd02.04.2005 11:03

iar incepi reddog...iti gasisi un amic ca sa nu-i spun in alt mod...si te iei de noi ...???