02.09.2007 16:42
Ar fi mai bine dacã notele jucãtorilor se afișeazã dupã 3-4 zile, pentru cã cei care voteazã pot fi influențați de notele date pânã atunci.
Ar fi mai bine dacã notele jucãtorilor se afișeazã dupã 3-4 zile, pentru cã cei care voteazã pot fi influențați de notele date pânã atunci.
Ar fi bine daca ati pune in lista cu note si NOTA 0. Unii merita din plin aceasta nota, dar nu pot sa le-o acord si ma simt nevoit sa le acord nota 1.
Pãi punctul ãla se dã pentru prezența pe teren. Chiar dacã uneori este foarte greu, chiar imposibil de detectat.
Pãi punctul ãla se dã pentru prezența pe teren. Chiar dacã uneori este foarte greu, chiar imposibil de detectat.
In unele meciuri nici nu-i vedem pe teren pe jucatorii Stelei Cum a fost cel cu sevilla