FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Notele Jucãtorilor

1on02.09.2007 16:42

Ar fi mai bine dacã notele jucãtorilor se afișeazã dupã 3-4 zile, pentru cã cei care voteazã pot fi influențați de notele date pânã atunci.

Wally02.09.2007 16:55

Ar fi bine daca ati pune in lista cu note si NOTA 0. Unii merita din plin aceasta nota, dar nu pot sa le-o acord si ma simt nevoit sa le acord nota 1.

1on02.09.2007 20:57

Pãi punctul ãla se dã pentru prezența pe teren. Chiar dacã uneori este foarte greu, chiar imposibil de detectat.

stelistub10.11.2007 14:20
Pãi punctul ãla se dã pentru prezența pe teren. Chiar dacã uneori este foarte greu, chiar imposibil de detectat.

In unele meciuri nici nu-i vedem pe teren pe jucatorii Stelei Cum a fost cel cu sevilla