FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce Parere Aveti De Acest Site De Vanzari? Www.autobabel.ro

grg81200102.09.2007 15:45

As vrea sa fiti cat mai critici!!!

 

Dupa ce am vazut cam cum sta treaba cu acest gen de site-uri la noi m-am hotarat sa fac unu. Dupa cum o sa vedeti am dat drumu decat la partea de auto urmand cat de curand si celelalte categorii.

Cu ce sunt diferit?

- un vanzator pe langa cele 5 poze poate sa isi puna si un film cu masina

- la vizualizarea unui anunt se dau 3 variante noi si secound apropiate ca pret de masina care se vizualizeaza

- sapt viitoare astept semnarea contractului cu auto motor si sport si dupa aceea la fiecare masina vizualizata va fi un link cu parerea auto motor si sport care va duce direct la articolul lor despre masina vizualizata

- exista categoria CERERE - daca cineva nu gaseste o masina pe site poate posta o cerere care in functie de noua sau secound se va trimite automat la toti dealerii sau toate parcurile pentru a primi o oferta

 

Va mai las si pe voi sa descoperiti si astept sa imi spuneti ce v-ar placea sa mai fie sau ce nu este ok www.autobabel.ro

Azzido02.09.2007 19:06

site-ul este misto dar nu are ce sa caute la sectiunea discutii libere.

mutat la Reclame