Care este font-ul de pe tricoul Stelei? Cel folosit si pe acest site la sectiunea Personalizeza-ti tricoul!
Care este font-ul de pe tricoul Stelei? Cel folosit si pe acest site la sectiunea Personalizeza-ti tricoul!
cred ca este Verdana italic
bazooka se numeste font-ul
dar s-a schimbat odata cu noile tricouri tip zeghe pe care le avem acum ![]()
Fontu e comic sans ms
Forza Steaua
e comic sans..... ca mie imi place fontu asta mult.... si ala e ca il recunosc ![]()
are cineva idee de unde mi-as putea cumpara un tricou personalizat si cam cat costa?
De la magazinul oficial cumperi tricoul si ti-l si personalizeaza.Nu prea stiu noile preturi.
Stie cineva cum se numeste noul font, de pe noile tricouri? Comic Sans MS nu este si iata si dovada:
. Cel de sus e comic sans si cel de jos e adevaratul font. Daca stie cineva il rog sa imi spuna... l-am cautat atat si nu l-am gasit nicaieri. ![]()