FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Font-ul De Pe Tricoul Stelei

the_proffessor02.09.2007 14:34

Care este font-ul de pe tricoul Stelei? Cel folosit si pe acest site la sectiunea Personalizeza-ti tricoul!

Azzido02.09.2007 19:11

cred ca este Verdana italic

George Stan29.07.2008 23:12

bazooka se numeste font-ul

dar s-a schimbat odata cu noile tricouri tip zeghe pe care le avem acum :(

Ionutjoss12.08.2008 20:56

Fontu e comic sans ms

 

Forza Steaua

Dragutzul_stelistul12.08.2008 21:42

e comic sans..... ca mie imi place fontu asta mult.... si ala e ca il recunosc ;)

b26nicu04.09.2008 18:17

are cineva idee de unde mi-as putea cumpara un tricou personalizat si cam cat costa?

korynna04.09.2008 23:44

De la magazinul oficial cumperi tricoul si ti-l si personalizeaza.Nu prea stiu noile preturi.

andr3y9409.10.2008 18:46

Stie cineva cum se numeste noul font, de pe noile tricouri? Comic Sans MS nu este si iata si dovada: untitl10.jpg. Cel de sus e comic sans si cel de jos e adevaratul font. Daca stie cineva il rog sa imi spuna... l-am cautat atat si nu l-am gasit nicaieri. :confused: