01.09.2007 15:21
Cand vreau sa scriu un reply la diverse topicuri imi spune ca nu am permisiunea ca sa scriu un topic ce pot face???
Cand vreau sa scriu un reply la diverse topicuri imi spune ca nu am permisiunea ca sa scriu un topic ce pot face???
Cand vreau sa scriu un reply la diverse topicuri imi spune ca nu am permisiunea ca sa scriu un topic ce pot face???
@buli - asteapta sa mai cresti :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Glumesc....
pai spune-ne care sunt topicurile respective ca sa intelegem si noi.