FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nu Pot Sa Scriu Relpy

buli01.09.2007 15:21

Cand vreau sa scriu un reply la diverse topicuri imi spune ca nu am permisiunea ca sa scriu un topic ce pot face???

fane_casieru01.09.2007 16:49
Cand vreau sa scriu un reply la diverse topicuri imi spune ca nu am permisiunea ca sa scriu un topic ce pot face???

 

@buli - asteapta sa mai cresti :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Glumesc....

Azzido01.09.2007 17:40

pai spune-ne care sunt topicurile respective ca sa intelegem si noi.