01.09.2007 14:48
Buna, eu sunt un suporter stelist din spania si nu gesesc nicaieri un magazin online sami cumpar un tricou cu Steaua ma poate ajuta cineva?
Buna, eu sunt un suporter stelist din spania si nu gesesc nicaieri un magazin online sami cumpar un tricou cu Steaua ma poate ajuta cineva?
intra pe siteul meu si documenteaza-te ... uitate la semnatura mea si sprijina proiectul meu de magazin online ! spune si la altii sa adunam cat mai multe voturi pentru magazin online ... sunt in negocieri cu clubul pentru deschidere de magazin!
Dute la reclame si spune acolo la lume sa intre si sa voteze in dreapta .....io am votat
,