Conform spuselor celor de la Antena 1 atacantul echipei noastre Cristian Ciocoiu va pleca in China pentru a semna un contract.Foarte bine ca pleaca poate acolo are mai mult noroc.Singurul lucru care ma supara este ca Steaua ramane doar cu 3 atacanti.O sa ne fie greu.
