FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

De Ce Este Dezactivata Sectiunea Galerii Foto

mihai___slobozia27.08.2007 22:49

vreau sa mai vad iarasi pozele suporterilor...si nu numai....creatii ale acestora...dar se pare ca ati dezactivat aceasta sectiune.....va rog sa o activati...in rest e super tare acest site care reuneste pe toti stelistii tineti`o tot asa...FORZA Steaua forzateaua

George Stan28.08.2007 11:30

Din pacate, a fost o (mare) pierdere de date, a se citi fotografii, a se citi toate :(

Shit happens :( Ne pare foarte rau si ne cerem scuze.