27.08.2007 22:49
vreau sa mai vad iarasi pozele suporterilor...si nu numai....creatii ale acestora...dar se pare ca ati dezactivat aceasta sectiune.....va rog sa o activati...in rest e super tare acest site care reuneste pe toti stelistii tineti`o tot asa...FORZA Steaua ![]()
