24.08.2007 16:34
Nu le mai gãsesc pe nici un site. Îi rog pe cei care le mai au sã le afișeze. Da' pe ãlea de acum 3 ani (cu Neaga, Dorinel, Pedrazzini, Zenga, Cristea, Lovin&Baciu, Dinițã, Paraschiv...)
ªi wallpaper-ele de pe fostul Steaua.ro: 2 cu Sabin Ilie, 2 cu galeria (unul parcã era cu Rapid-rușinea României și unul cu fumigene)
