FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mai Are Cineva Pozele Cu Autografele Jucãtorilor Fãcute De Gsp Acum 3 Ani?

1on24.08.2007 16:34

Nu le mai gãsesc pe nici un site. Îi rog pe cei care le mai au sã le afișeze. Da' pe ãlea de acum 3 ani (cu Neaga, Dorinel, Pedrazzini, Zenga, Cristea, Lovin&Baciu, Dinițã, Paraschiv...)

ªi wallpaper-ele de pe fostul Steaua.ro: 2 cu Sabin Ilie, 2 cu galeria (unul parcã era cu Rapid-rușinea României și unul cu fumigene)

cristi_mold11.09.2007 09:12

Mai am cateva daca vrei baga adresa mea de mess c***@*** si ti le trimit.