Pe langa scandalul in care ne-am trezit , speriati , debusolati , tristi si mahniti , nu trebuie sa uitam si de nationala noastra sau de transpunerea Stelei in nationala , 7 jucatori la lotul mare si 3 la lotul mic. Steaua de mult ani nu a avut o asemenea reprezentare in loturile nationale , sa le tinem pumnii tuturor jucatorilor si sa cantam pentru tara , cei care au avut norocul , fericirea sa isi faca rost de bilet :evil: , iar restul vom fi in fata televizorului si vom suferi alaturi de baieti . Sa speram ca vom face un meci mare si fotbalul romanesc , va mai respira un pic de aer curat , ca de mocirla in care ne-am tot afundat de abia mai iesim . Hai baieti! Hai Romania!
