FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Steaua - Bate

MALDINI_STEAUA23.08.2007 15:24

Salut.Sunt din Rm.Valcea si nu am posibilitatea sa vin pana la Bucuresti sa iau bilete pentru. meci.Am nevoie de 4 bilete la T1 ... ma poate ajuta cineva ? Va rog din suflet !!!!

 

PS : Chiar nu ma poate ajuta nimeni ?:|

-=Danny=-24.08.2007 07:45

Si io sunt tot din valcea ...... si nici macar nu am incercat sa rogt pe cineva sa imi ia bilete , ca ce se va intampla :P .

Dragoshel24.08.2007 07:50

ma sincer, nusth daca ar fi vreo solutie, poate castigi la concursurile AISS...:)

MALDINI_STEAUA26.08.2007 09:34

Va rog eu , vreau si eu 4 bilete la meci , chiar nu ma poate ajuta NIMENI ?