23.08.2007 15:24
Salut.Sunt din Rm.Valcea si nu am posibilitatea sa vin pana la Bucuresti sa iau bilete pentru. meci.Am nevoie de 4 bilete la T1 ... ma poate ajuta cineva ? Va rog din suflet !!!!
PS : Chiar nu ma poate ajuta nimeni ?![]()
Salut.Sunt din Rm.Valcea si nu am posibilitatea sa vin pana la Bucuresti sa iau bilete pentru. meci.Am nevoie de 4 bilete la T1 ... ma poate ajuta cineva ? Va rog din suflet !!!!
PS : Chiar nu ma poate ajuta nimeni ?![]()
Si io sunt tot din valcea ...... si nici macar nu am incercat sa rogt pe cineva sa imi ia bilete , ca ce se va intampla
.
ma sincer, nusth daca ar fi vreo solutie, poate castigi la concursurile AISS...![]()
Va rog eu , vreau si eu 4 bilete la meci , chiar nu ma poate ajuta NIMENI ?