FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Triburile Si Travian

stelist100%23.08.2007 07:04

cine se joaca pe triburile sau pe travian ??? poate ne facem o aliantza puternica ceva gen razboinicii luminii =)) :))

Dragoshel23.08.2007 07:06

ohoo e de mult jocul ce ma mai jucam si io inainte.. :icon_rolleyes:

stelist100%23.08.2007 08:03

@dragoshel

si acum nu te mai joci? :|

Dragoshel23.08.2007 08:33

nop, ca sa ma reapuc sa joc travian, imi trebuie aproape toata ziua la disppozitie, trebuie sa stai mereu pe srv... mai ales la inceput.