23.08.2007 07:04
cine se joaca pe triburile sau pe travian ??? poate ne facem o aliantza puternica ceva gen razboinicii luminii =)) ![]()
cine se joaca pe triburile sau pe travian ??? poate ne facem o aliantza puternica ceva gen razboinicii luminii =)) ![]()
ohoo e de mult jocul ce ma mai jucam si io inainte.. :icon_rolleyes:
@dragoshel
si acum nu te mai joci? ![]()
nop, ca sa ma reapuc sa joc travian, imi trebuie aproape toata ziua la disppozitie, trebuie sa stai mereu pe srv... mai ales la inceput.