FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Drum lung si obositor

Grinch23.03.2005 09:32

Cu asta ne`am ales dupa 3 zile si 3 nopti de mers cu autocarul pana in villarreal. Bagamias **** 10 au prost...1 a jucat bine. RESPECT Dorinel Munteanu !!!