A ajuns echipa sa fie considerata drept oile lui GB !! O fi oare rusine mai mare decat sa vezi culorile Stelei pe lana oilor? :cry:
A ajuns echipa sa fie considerata drept oile lui GB !! O fi oare rusine mai mare decat sa vezi culorile Stelei pe lana oilor? :cry:
Neo nu intra în panica.Nu e decât o simpla caricatura.
Ce ar trebui sa facem acum la fiecare vorba ne la locul ei aruncata de anumiti "oameni de bine"?Sa ne mobilizam si sa începem razboiul?
Vorbele sunt vorbe.
Faptele cu totul altceva.
Ori Steaua a înfaptuit pâna acum ceva,în acest sezon al cupelor europene.
Si nu se pune la mintea unora care urmaresc doar defaimarea altora cu orice pret.
Ciobanul are vina lui.Pentru asta si-a auzit multe nu numai pe acest site.Citeste si site-ul oficial si nu o sa-ti vina sa crezi ce se permite acolo.
are dreptate virgil...deocamdata s-a spus ...inca nu s-a demonstrat...
Voi va considerati oi sau ce? Chiar puneti botul la aberatiile GS? :roll:
Voi va considerati oi sau ce? Chiar puneti botul la aberatiile GS? :roll:
Tocmai asta m-a enervat in prima faza, as considera-o ca e ca o insulta la adresa clubului, dar pana la urma... ramane doar o gluma proasta si atat. Imi cer scuze pentru deschiderea subiectului, a fost un impuls de moment. Are dreptate virgil, sunt de acord si eu acum.
auzi da ' ce dreq stam noi si murim in c**ul lui GSP...copiem articole de acolo iar ei ne fac oieri si in alte haluri...