Doamne fereste-ne de
Hotarât lucru,Ciobanul,prin felul lui cunoscut de a-si face dusmani dintre suporterii Stelei,este o adevarata oaie neagra în sublimul peisaj ros-albastru.
Ca el nu cred ca mai exista un al doilea care sa faca rau propriului club.
Când te astepti mai putin si de regula atunci când lucrurile merg bine,trebuie sa iasa el în fata cu comportamentul sau de stapân absolut.
Nu era deloc necesar sa faca ceea ce a facut în vazul atâtor oameni si mai ales al presei.
Tot ce a spus,putea sa spuna prieteneste,pe un ton civilizat,la o cafea sau la o sedinta de analiza.
Dar asta-i Becali.
Noi ce i-am mai putea face pentru a-l determina sa înteleaga ca de multe ori da cu piciorul intereselor Stelei?Si ale poporului stelist.
