E inadmisibil ceea ce face George Becali la Steaua, asa ceva nu se poate, sa de el ordine cine sa joace,in loc sa-l felicite pe Zenga ca ne-a adus unde nici o echipa din fotbalul romanesc nu a mai ajuns de 15 ani, el arunca cu noroi in cel care a dus Steaua acolo sus. Becali este o persoana care crede ca daca are bani are tot, are bani sa-si cumpere cea mai luxoasa masina din Romania dar nu prea are bani a-si cumpere un indreptar ortografic..Domnule Becali ne-ati facut de ras, nu va mai bagati in echipa, lasatzi antrenorul sa-si faca treaba sau vreti sa ajungem ca celelate echipe adica a pierdem in turul 2 preliminar.Nu stiti fotbal atunci nu va mai bagati in treaba antrenorului....RUSINE Becali!
