FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

scarba si ura ...

horse3722.03.2005 08:43

impotriva acestui taran suit pe un sac de bani. cum prostul nu-i prost destul pana nu este si fudul, "il grande patrone de pipera" a inceput sa urle ca un tambal cu corzile rupte la cel ce a facut Steaua sa urce unde nici nu ne trecea prin cap acum sase luni.

avem un super antrenor si un magar de patron, da al mai prost din turma de oi.

dupa acest insucces, cand ne asteapta meciuri grele in campionat "il grande patrone de pipera" isi arata muschi creierului de austrolopitec. omu nostru abia daca a invatat cate hexagoane compun o minge de fotbal si uite-l cum incepe sa impuna strategii si tactici, ca de, el da banutu.

cum spuneam scarba si ura am pe acest om. iar daca se va intampla ca Zenga sa fie dat afara atunci fratilor la meciul cu Dinamo sa-l facem pe oier sa-si muste buzele. sa-l facem sa sufere si sa inteleaga in al 13 lea ceas ca Steaua este a noastra si nu a lui si a neamului sau.

dbd22.03.2005 15:23

nu-l mai baga in seama...

Bisquit22.03.2005 15:52

Aseara spunea la un post de televiziune(nu vreau sa dau nume), ca el i-si plateste angajatii (antrenorul, M Stoica, Zenga, etc) ca sa-i faca lui faima prin rezultatele Stelei!!! E normal??? Steaua e a lui, ca doar el e patronul, dar este si a noastra ca de-aia suferim impreuna la esecuri si de-aia ne bucuram la succese!!! Noi suntem suporterii Stelei nu a-i lui Becali!!! Becalii a facut multe lucruri la Steaua dar acum prea si-a luat-o in cap!!

reddog22.03.2005 19:22

Biscuite, crezi ca pe Jiji il doare undeva de voi? poate la trei metri in fata... Si asa e prea aproape. :(

Virgil22.03.2005 21:08

De ce crezi neaparat ca in fata si nu lateral? :lol:

reddog22.03.2005 21:12

Si in fata si lateral si in spate. Lamurit, Virgile?

Virgil22.03.2005 21:23

Adica de jur împrejur.Eu am fost lamurit de la început,dar ce te-a facut pe tine sa crezi ca nu as fi?

reddog22.03.2005 22:24

Atunci de ce mai m-ai intrebat??? :roll:

Virgil23.03.2005 10:06

Pentru ca ma plictiseam.

dbd23.03.2005 13:04

bine ai revenit reddogy...ce s-a intamplat...:??

reddog23.03.2005 16:51

Treburi si probleme. Am pierdut ceva? A, da, nu m-ai felicitat pentru meciul cu Nationalul... :cry:

dbd24.03.2005 14:22

a da felicitari un meci de nota -10...

reddog25.03.2005 22:51

Nu mai imi adu aminte. Astept returul sa mai spalam din pacate.

serban2325.03.2005 23:18

cate hexagoane are mingea de fotbal?

chiar nu stiu si nici nu m-am intrebat niciodata, dar acum chair sunt curios si trebuie sa aflu ca sa nu raman la acelasi nivel cu Gigi :D

reddog25.03.2005 23:31

Si, i-ai depasit nivelul?

serban2325.03.2005 23:37

pai inca nu, la intrebarea asta suntem la acelasi nivel pt ca inca nu mi-a raspuns nimeni :(

reddog25.03.2005 23:50

Intreaba-l pe Ioanitoaia. :wink: Si sopteste-mi si mie dupa. :roll:

George Stan26.03.2005 03:11
cate hexagoane are mingea de fotbal?

 

20 de hexagoane si 12 pentagoane.

Am gasit raspunsul pe net si am verificat pe o minge de-a mea. La mingile clasice cu hexa/pentagoane, hexagoanele sunt albe iar pentagoanele sunt negre.

dbd26.03.2005 05:26

se pare ca datorita lui George i-ai depasit nivelul lui Jiji ,Serban...

serban2326.03.2005 09:42

heheeeeee...uraaa...merci George