FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A mormait iar FALS URSUU

rares_stelistul22.03.2005 07:25

Da d-le nu e permis macar pt respectu fata de suporteri sa faci asa ceva si sa tarasti dupa tine numele Stelei asa cum face de fiecare data Jiji.Sa vad ce ar face el fara noi suporterii!ar fii ca national sau mai rau poate.Dar eu zic sa ne unim si sa fim alaturi de MM si Zenga Si daca galeria este aservita lui Jiji(o parte nu toti)macar stadionu sa fie alaturi de 2 oameni care au aratat ca Steaua poate face ceva in EUROPA.MA ursule mormaie ma la birou tau de la MArriot nu veni sa ne faci noua zile urate!!Forza Steaua si sa fim alaturi de MM si Zenga!!

dbd22.03.2005 15:11

ai dreptate si fii sigur ca stelishti vor face alegerea cea mai buna...iar lui Jiji nu tre sa-i mai acordam atentie...stii ca nebunii de pe strada...nu-i frumos sa te uiti la ei...