FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stire de ultima ora:neoficial MM si-ar fi dat demisia

kyd21.03.2005 17:39

Nu sunt sunt sigur dar am auzit ceva la stirile din sport de la Prima si ziceau ca neoficial Mihai Stoica si-ar fi dat demisia.Astep alte stiri sa ma lamuresc

ADRIAN PACURAR21.03.2005 17:43

da asa e si cia , ramane demisionar , daca nu revine Zenga , asa am auzit si eu.

Neaga8821.03.2005 18:47

LOOOOOOOOOL vb serios ma ? ca nu prea m-am uitat la stirile de azi ? si cum adica "ramane demisionar daca nu revine Zenga" ? Zenga unde ? si-a dat demisia ???? :?

Neaga8821.03.2005 18:49

si VREAU INFORMATZII CAT MAI REPEDE :) ... please ! amanunte ... explicatzi-mi ca sa ma lamuresc si io :) ...

Gica Chioru21.03.2005 18:50

Daca aceste zvonuri se adeveresc, poimaine trebuie sa decalaram razboi total lui Gigi. Total. Si nu ma refer la reactii ipotente pe forumuri.

serban2321.03.2005 19:57

nu se adeveresc, cel putin nu inca :(

Adi21.03.2005 20:07

Am auzi si eu despre plecarile lui Zenga si MM si ca in locul lor urmeaza sa fie pusi Titi Dumitriu si Argaseala.

Pina cind nimic oficial, doar zvonuri

Adi21.03.2005 20:55

Stire de ultima ora. MM si-a dat demisia in aceasta dupa-amiaza dar dupa o discutie de 3 ore Gigi la convins sa ramina (asta am auzit la Prima)

dbd22.03.2005 03:54

deci Neaga88 uite lamuriri...

Zenga dupa cearta cu Jiji a plecat in Italia sau unde s-o fi dus el...si se gandeshte ca nu se mai intoarca...iar MM Stoica a tinut de partea lui si acu neoficial a spus ca daca Zenga nu se va intoarce isi va da demisia ...pricepu-si ?! :o

sorin_77722.03.2005 06:53

Zenga a spus ca revine la Steaua si ca nu va pleca decat daca Jiji se va pune antrenor in locul lui... Tare italianu... :)

 

Cred ca Zenga a lasat sa se inteleaga pana acum ca a facut ce vrea Jiji dar in realitatea lucrurile au fost firesti. Dupa meci se pare ca Jiji s-a vazut calcat de Zenga cu toate ca antrenorul are treaba lui si Jiji pe a lui... Treaba lui Jiji la Steaua este sa fie PROST...

kyd22.03.2005 08:18

Ce o fi in capul lui Jiji?De ce nu il lasa pe Zenga sa isi faca treaba de antrenor?Nu isi da seama cata presiune pune pe antrenor dar si pe jucatori?

Sa isi i-a banii si sa plece de la Steaua ca m-am saturat de mofturile lui,il vrea pe Cristea titular,acu il vrea si pe Dumitru.

Virgil22.03.2005 10:28

Corect titlul acestui topic:neoficial MM si-ar fi dat demisia!

Pentru ca oficial nu si-a dat-o si cred eu ca nu si-o va da niciodata.In cel mai rau caz va fi demis.

De când e lumea,câinele nu s-a îndepartat niciodata prea mult de abator.I-o dicteaza interesele legate de ciolanul de ros.In cazul de fata si de calitatea ciolanului.Una e sa-l rozi de la Steaua...

sorin_77722.03.2005 11:17

MM avea si el o oferta de la Otelu' intradevar si i-a revenit vocea in fata lui Jiji... Un lucru bun de altfel sa vada si ciobanu ca si el poate fi parasit...

dbd22.03.2005 15:20

chiar daca e oficial sau neoficial ...Jiji il va da afara dupa ce l-a enervat...

reddog22.03.2005 19:25

Ce naiba i-a apucat pe ai vostri? Prea multi pe un os?

Virgil23.03.2005 10:08

O simpla vrajeala pentru ca se plictiseau.Totul e facut la shto,pentru a avea ziarele subiecte.