S-a vazut si aseara dificultatile atacantilor nostri de a finaliza!! De la plecarea lui Neaga, eu zic ca ne cam lipseste omul de gol!!Cristea va ajuge mare dar va mai dura 1-2 sezoane pana va fi "european"!! Oprita are tehnica, alearga mult dar la finalizare lasa mult de dorit. Dinita e putin individualist si e departe de a fi un fel de arma secreta a noastra. Cat despre Ciocoiu!!!!.....
Avem nevoie de un atacant care sa suteze periculos si din afara careului, care sa stie sa stea la limita ofside-ului si sa nu se grabeasca si nu in ultimul rand avem nevoie si de un atacant inalt si puternic care la fazele fixe sa poata face fata "bataliilor" din careu!!! Eu zic ca asta lipseste Stelei momentan!!!
