FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

don quijote de pipera

horse3721.03.2005 10:33

i-as spune lui Walter..niciodata sa nu argumentezi cu un nebun. iar in cazul de fata gg a aratat pt a nu stiu cata oara micimea gindirii din creierasul lui de austrolopitec de pipera.

oare ce sa fie mai rau pt un antrenor decat sa urli la el ca vezi doamne nu la introdus pe x de fata cu jucatorii!!!

pt a nu stiu cata oara omu asta arata ce educatie a primit. unde cred eu ca paru a fost litera de lege iar atunci cand gresea tat'su il altoia de nu se vedea. cu siguranta il considera un magar printre oi si atunci harst una, doua...

sa nu ne mire daca la sfarsit de campionat si cu el castigat, Walter ne va multumi si se indrepta in alte zari. cu asemenea caractere bolnave de sceptru, coroana si scaune voievodale e bine sa nu te pui la treaba. ai gresit odata (dar oare a gresit Zenga?) si iata urmarea.

Badea gg s a manifestat de o asemenea maniera caci este un caracter profund bolnav dupa marire.

don quijote de pipera invata sa te porti!

ADRIAN PACURAR21.03.2005 12:28

Ce sa-i faci , nu se poate controla.

Dansan21.03.2005 12:36

Bre nea' Jiji...avem meciuri importante, trebuie sa luam campionatul ...M-am saturat pana in gat de atitudinea ta de "geniu pustiu" ...Echipa are nevoie de liniste , nu de skandal...

dbd21.03.2005 14:01

ne dam seama cu totzi ca echipa are nevoie de linishte...dar ce poti face tu sau noi???

Jiji o sa zica : Cine suntetivoi de imi spuneti mie ce sa fac ?