Portarul nostru Hamutovski a gresit din nou.El a inceput sa alterneze prestatiile bune cu cele proaste.Dupa un meci tur in care a aparat bine a urmat gafa din retur,nu aparat nimik iar la faza penlty-ului eram linistit deoarece stiam ca el nu poate apara un 11 metri.Singura astfel de lovitura aparata de el a fost in meciul cu Petrolu din campionatu trecut cand am castigat cu 2-1.Asta este sper sa isi revina si sa apere ca in primul lui sezon la Steaua.
