FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Un Forum Cu Steaua !!!!cel Mai Tare Forum De Stelisti

Inima-Ros-Albastra15.08.2007 11:51

Un forum cu Steaua !!!!cel mai tare forum de stelisti !! intrati si inregistrativa .. !! postati si voi ceva ca aveti ce !! www.Steaua-live.myforum.ro !! pe moment e myforum.ro peste 1 luna 2 va si www.Steaua-live.net

 

cautam moderatori / admini !! contact Steaua !

Dragoshel15.08.2007 12:02

Sincer, nu are nimic deosebit, un forum ca asta iti ia cel mult 10 minute. Templateul nici o schimbare, il gasiti moca pe net, nici o modificare, 100 de topicuri, 10 posturi in toate. NU asa se face un forum.

Azzido15.08.2007 12:10

in loc sa va faceti fiecare cate un forum care oricum nu il acceseaza multa lume, mai bine v-ati concentra asupra siteului fcsteaua.ro si ati face tot posibilul sa va aduceti contributia si sa-l facem cat mai bun, dar in fine, asta e doar parerea mea...