Steaua cea mai tare:D:D:D:D:D sprecl2
Steaua cea mai tare:D:D:D:D:D sprecl2
Din pãcate iar trebuie sã suport penibilismul comentatorilor ãia prosteviști.
Ar fi excelent daca s-ar putea face vreo inginerie sa scoatem comentariul,dar sa se auda fondul sonor...
As fi primul care as apela la asa ceva...
dai pe mute la televizor, sau volumul 0 ![]()
mah stim cu totii sa fim sinceri ca Steaua nu este ca Dinamo.. dar nu stiu de ce dinam o n-ea luat fata... mi se pare ca Steaua a facut achizitii bune si totusi jucatorii ca Neaga de la care ma asteptam la mai mult nu joaca..... si **** aia de dinamovisti fac probleme echipelor mari:(
te-as ruga sa imi spui si mie ce echipe din urna a2a valorica ar putea rata calificarea .. ca sa imi fac o idee ..Merci..steag2
Cred ca vom castiga greu, dar vom castiga! Inca astept sa inscrie si Rica. Oare va "sparge gheata" in seara aceasta?
mah stim cu totii sa fim sinceri ca Steaua nu este ca Dinamo.. dar nu stiu de ce dinam o n-ea luat fata... mi se pare ca Steaua a facut achizitii bune si totusi jucatorii ca Neaga de la care ma asteptam la mai mult nu joaca..... si **** aia de dinamovisti fac probleme echipelor mari:(
probabil esti unul dintre cei multi care s-au grabit sa nu le dea nicio sansa javrelor la tragerea la sorti, ca acum sa vi se Para ca aceleasi javre sunt undeva sus, unde voi nu pueti ajunge.. chiar, sa fim sinceri, au jucat abia un meci, sa vedem ce vom face noi acest an in CL si ce vor face ei, de cate echipe mari am trecut noi si de cate au trecut ei, de cate echipe mari va trece Steaua si de cate javrele...
FORZA Steaua!
frate suntem o grupare neoficiala de ceva timp vrem sa devenim oficiali unde tre sa vb sau ce tre sa facem....la fiecare meci venim si in deplasari dar mai rar fiindca nu ii cun pe ceilalati decat din vedere ca si ei pe noi si gata vrem sa devenim si noi oficiali unde ne adresam S.R.F(Steaua'S REAL FANATIKS)
incearca si tu la AISS
am un sentiment ca Steaua o sa faca un meci asa cum facea in zilele ei bune,si o sa fie o schimbare in bine fata de pana acum!pun mana in foc pentru plesan si sunt sigur ca o sa schimbe in bine jocul!!!Neaga da gol daca este bagat titular!(nu's Mafalda dar...)
Care stie daca se da meciu pe Sopcast sau undeva pe net ?
Bate Steaua ..::Cate stele sunt pe cer toata dimineata pier,dar numai una o iubesc si aceea este Bucuresti::..!!!! steagcruce2
mai stii din astea
Care stie daca se da meciu pe Sopcast sau undeva pe net ?
www.sport.ro
Ai deja un nivel mare de avertizare. Nu mai posta consecutiv.
www.sport.ro
sport.ro il poti accesa sa vezi meciu NUMAI daca esti in Romania, ceea ce eu nu sunt ![]()
sport.ro il poti accesa sa vezi meciu NUMAI daca esti in Romania, ceea ce eu nu sunt
eu sunt din germania si acum vad specialu lazio Dinamo in direct.
incearca pe myp2p.eu
Ar fiii mare pacat ca Steaua sa nu castige detasat astaseara cu o echipa ca BATE , dar avem un mare dezavantaj de care ma TEM !!! BATE e in plin campionat ( are 30 si de puncte in campionatu lor ) si are o echipa foarte omogena ( Steaua nu are deloc ) . Sper ca de data asta sa nu mai joace Hagi cu Dica atacant , ca n se pricepe pe postul ala ..... as vrea ca Hagi sa joace 4-3-2-1 ......si zaharia sa fie varf impins , Dica si Neaga in spatele lui , si in rest nu prea mai stiu .......oricum sper sa dea Dica doua goluri dica10 spre cl
Ieri seara, inaintea meciului Lazio-Dinamo, gratie prima TV am avut o revelatie..butonand telecomanda am dat din greseala peste imagini cu jucatorii lui Dinamo iar fundalul sonor era asigurat de muzica lui Handel, auzita in premiera si exclusivitate in Romania doar pe Stadionul Steaua.
Dinamo nu va ajunge in Liga pentru ac imagini cu jucatorii lui Dinamo pe imnul UCL arata ca un videoclip cu Nicolae Guta si muzica de Metallica.
Inimaginabil.
INTOTDEAUNA SUPERIORI...Steaua IN UCL! DIN NOU!
se transmite meciul Bate-Steaua si pe Pro TV international
Cred ca Steaua are o mare ocazie sa arate ce pot.In meciul asta trebuie sa dea tot ce au pentru ca in retur sa fie linistiti.Forza Steaua steagsimplu
Haide Steaua, am incredere in tine ca vei castiga in seara asta. FORZA Steaua!!!
Va iubesc!!!
Sper sa fie o victorie lejera, sa nu trebuiasca sa apelam la "disnocalme" (vorba lu' Turcu).
Anticipez un gol al lui Rada.
INTOTDEAUNA SUPERIORI...Steaua IN UCL! DIN NOU!
Ca tot e Steaua din nou in CL ......SA NE DESTRABALAM !!!!! :biggrin:
Sa nu ne destrabalam inca, si daca totusi o facem, nu aici.
Domnule Cristi Otopeanu am auzi ca sunteti colectionar de meciuri de fotbalL...si eu sunt colectionar...daca sunteti amabil va rob sa imi scrieti la adresa de mail : ...@yahoo.com !!!!!! si sa-mi lasati lista dvs de meciuri!!! bye steagro
Abuz de Caps Lock