FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

BATE Borisov - Steaua București

«12»
rockerul66615.08.2007 14:58

Steaua cea mai tare:D:D:D:D:D sprecl2

danimarcu15.08.2007 15:00
Din pãcate iar trebuie sã suport penibilismul comentatorilor ãia prosteviști.

 

Ar fi excelent daca s-ar putea face vreo inginerie sa scoatem comentariul,dar sa se auda fondul sonor...

As fi primul care as apela la asa ceva...

Dragoshel15.08.2007 15:01

dai pe mute la televizor, sau volumul 0 ;)

rockerul66615.08.2007 15:01

mah stim cu totii sa fim sinceri ca Steaua nu este ca Dinamo.. dar nu stiu de ce dinam o n-ea luat fata... mi se pare ca Steaua a facut achizitii bune si totusi jucatorii ca Neaga de la care ma asteptam la mai mult nu joaca..... si **** aia de dinamovisti fac probleme echipelor mari:(

yull15.08.2007 15:20
te-as ruga sa imi spui si mie ce echipe din urna a2a valorica ar putea rata calificarea .. ca sa imi fac o idee ..Merci..steag2

 

 

 

http://www.prosport.ro/index.php?section=a...53143&rss=1

Wally15.08.2007 15:22

Cred ca vom castiga greu, dar vom castiga! Inca astept sa inscrie si Rica. Oare va "sparge gheata" in seara aceasta?

sabin130715.08.2007 15:26
mah stim cu totii sa fim sinceri ca Steaua nu este ca Dinamo.. dar nu stiu de ce dinam o n-ea luat fata... mi se pare ca Steaua a facut achizitii bune si totusi jucatorii ca Neaga de la care ma asteptam la mai mult nu joaca..... si **** aia de dinamovisti fac probleme echipelor mari:(

probabil esti unul dintre cei multi care s-au grabit sa nu le dea nicio sansa javrelor la tragerea la sorti, ca acum sa vi se Para ca aceleasi javre sunt undeva sus, unde voi nu pueti ajunge.. chiar, sa fim sinceri, au jucat abia un meci, sa vedem ce vom face noi acest an in CL si ce vor face ei, de cate echipe mari am trecut noi si de cate au trecut ei, de cate echipe mari va trece Steaua si de cate javrele...

FORZA Steaua!

sabin130715.08.2007 15:29
frate suntem o grupare neoficiala de ceva timp vrem sa devenim oficiali unde tre sa vb sau ce tre sa facem....la fiecare meci venim si in deplasari dar mai rar fiindca nu ii cun pe ceilalati decat din vedere ca si ei pe noi si gata vrem sa devenim si noi oficiali unde ne adresam S.R.F(Steaua'S REAL FANATIKS)

incearca si tu la AISS

no_good15.08.2007 16:04

am un sentiment ca Steaua o sa faca un meci asa cum facea in zilele ei bune,si o sa fie o schimbare in bine fata de pana acum!pun mana in foc pentru plesan si sunt sigur ca o sa schimbe in bine jocul!!!Neaga da gol daca este bagat titular!(nu's Mafalda dar...)

roman66615.08.2007 16:10

Care stie daca se da meciu pe Sopcast sau undeva pe net ?

dr.adrian915.08.2007 16:20
Bate Steaua ..::Cate stele sunt pe cer toata dimineata pier,dar numai una o iubesc si aceea este Bucuresti::..!!!! steagcruce2

 

 

mai stii din astea

 

Care stie daca se da meciu pe Sopcast sau undeva pe net ?

 

 

www.sport.ro

 

 

Ai deja un nivel mare de avertizare. Nu mai posta consecutiv.

roman66615.08.2007 16:26
www.sport.ro

 

sport.ro il poti accesa sa vezi meciu NUMAI daca esti in Romania, ceea ce eu nu sunt :)

dr.adrian915.08.2007 16:30
sport.ro il poti accesa sa vezi meciu NUMAI daca esti in Romania, ceea ce eu nu sunt :)

 

eu sunt din germania si acum vad specialu lazio Dinamo in direct.

 

incearca pe myp2p.eu

-=Danny=-15.08.2007 16:36

Ar fiii mare pacat ca Steaua sa nu castige detasat astaseara cu o echipa ca BATE , dar avem un mare dezavantaj de care ma TEM !!! BATE e in plin campionat ( are 30 si de puncte in campionatu lor ) si are o echipa foarte omogena ( Steaua nu are deloc ) . Sper ca de data asta sa nu mai joace Hagi cu Dica atacant , ca n se pricepe pe postul ala ..... as vrea ca Hagi sa joace 4-3-2-1 ......si zaharia sa fie varf impins , Dica si Neaga in spatele lui , si in rest nu prea mai stiu .......oricum sper sa dea Dica doua goluri dica10 spre cl

armanovici15.08.2007 16:45

Ieri seara, inaintea meciului Lazio-Dinamo, gratie prima TV am avut o revelatie..butonand telecomanda am dat din greseala peste imagini cu jucatorii lui Dinamo iar fundalul sonor era asigurat de muzica lui Handel, auzita in premiera si exclusivitate in Romania doar pe Stadionul Steaua.

 

Dinamo nu va ajunge in Liga pentru ac imagini cu jucatorii lui Dinamo pe imnul UCL arata ca un videoclip cu Nicolae Guta si muzica de Metallica.

 

Inimaginabil.

 

INTOTDEAUNA SUPERIORI...Steaua IN UCL! DIN NOU!

alexyta15.08.2007 16:50

se transmite meciul Bate-Steaua si pe Pro TV international

AxeLuS15.08.2007 16:51

Cred ca Steaua are o mare ocazie sa arate ce pot.In meciul asta trebuie sa dea tot ce au pentru ca in retur sa fie linistiti.Forza Steaua steagsimplu

Ramiella15.08.2007 16:52

Haide Steaua, am incredere in tine ca vei castiga in seara asta. FORZA Steaua!!!

Va iubesc!!!

vanfootball15.08.2007 16:53

Sper sa fie o victorie lejera, sa nu trebuiasca sa apelam la "disnocalme" (vorba lu' Turcu).

Anticipez un gol al lui Rada.

-=Danny=-15.08.2007 16:55
INTOTDEAUNA SUPERIORI...Steaua IN UCL! DIN NOU!

 

 

Ca tot e Steaua din nou in CL ......SA NE DESTRABALAM !!!!! :biggrin:

 

Sa nu ne destrabalam inca, si daca totusi o facem, nu aici.

soare17.08.2007 13:26

Domnule Cristi Otopeanu am auzi ca sunteti colectionar de meciuri de fotbalL...si eu sunt colectionar...daca sunteti amabil va rob sa imi scrieti la adresa de mail : ...@yahoo.com !!!!!! si sa-mi lasati lista dvs de meciuri!!! bye steagro

 

Abuz de Caps Lock

«12»