21.03.2005 07:04
In clipele astea de 2 lucruri sunt mandru:ca SUNT STELIST SI SUNT ROMAN!am jucat cat am putut...da sa fim seriosi ,am intalnit o echipa care a spulberat Barca cu 3-0 pe ElMadrigal!am visat frumos de cateva luni...da acum e momentu sa ne intoarcem in mocirla din campionatul nostru unde deja Rapid si Dinamo au facut spume..cand au vazut sarbatoarea din Ghencea dupa meciul cu Valencia!
De asta trebuie la sfarsit sa cantam si sa merem cu capul sus in Europa in fiecare an!
BRAVO BAIETII,A-TI FACUT FERICITI O ROMANIE INTREAGA!
CU Steaua PANA LA MOARTE!101% STELIST!
