FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Se lasã Emeghara de fotbal?

fcsteaua.ro13.08.2007 17:59

TVR susține cã fundașul transferat de Steaua de la Poli Timișoara pentru 1.3 milioane de euro s-ar putea lãsa de fotbal din cauza unor probleme cardiace.

 

În timp ce site-ul oficial al Stelei anunțã cã Ifeanyi Emeghara a reluat alergarile usoare si se spera ca revenirea sa la un ritm normal sa se produca in preajma returului cu BATE Borisov, din turul III preliminar al Ligii Campionilor, TVR susține cã situația este mult mai gravã: fotbalistului în vîrstã de 23 de ani i s-a descoperit o afecțiune cardiacã ce ar putea sã-l oblige pe nigerian sã renunțe la fotbal!

 

Pe 27 iulie, site-ul Stelei anunța cã Ifeanyi Emeghara se afla in repaus dupa o leziune musculara suferita la antrenamentul din 25.07.2007. Dupa efectuarea examinarilor medicale de specialitate, se va stabili perioada de recuperare si reluarea antrenamentelor, fãrã a menționa o altã problemã.

baraJa13.08.2007 18:09

citez: "sunt doar intoxicari ale voastre!!!"...cam asta e si cu articolul asta in GSP !

JDERUL13.08.2007 18:24

Sa nu ne impacientam.Chiar daca Emeghara ar avea ceva probleme cardiace cum sustzine stirea respectiva,faptul ca a jucat pana acum la un nivel ridicat ne indica faptul ca nu este prea grav.

Sa ne amintim de Damian Militaru care si el avea probleme cardiace si s-a retras deabia anul acesta din fotbalul de performantza.

Eu il astept pe Emeghara sa ne demonstreze ce stie !

shack3r13.08.2007 18:34

Ar fii ceva neplacut in primul rand pentru omul Emeghara.Apoi iar ne-am face de ras ca aducem jucatori accidentati.Dar stati sa vedem.Timpul le rezolva pe toate...

Khalid13.08.2007 18:39

Sper ca sunt doar obisnuitele "vrajeli" care apar des in presa romana.

danimarcu13.08.2007 18:39

@JDERUL- salutare!Si Miklos Feher a jucat la nivel inalt si a murit pe teren in timpul meciului,si nici macar nu se stia sa aiba vreo boala de inima...

Ca sa nu mai zic de M.Klein,care tot asa a jucat la nivel inalt si a murit la antrenament...

Sa speram ca nu este nimic grav, iar daca este,sa mearga omul sa-si vada de sanatate!

dr.adrian913.08.2007 18:46

pai au mai zis aia ca Becali sa certat cu nesu

si sa vezi nesu e titular cu Poli Iasi. daca era adevarata stirea nesu era pe urmele lui Bostina.

asa ca

calm down

donsemaca13.08.2007 19:00

lasati prostiile tvrului, uitati ce scrie ziarista asta infecta

http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/andries/2007/08/13/balerinul/

JDERUL13.08.2007 19:28

@

DaniMarcu

Intru-totul de acord cu tine.Cum bine ai specificat,la ei nu se stia de existentza bolii.De aici si tragediile care au urmat.Daca,D-ne fereste,Emeghara are ceva grav,sanatatea si viatza unui om este mai presus de orice !

Aceleasi urari de bine si sanatate !

st_194714.08.2007 00:15

impresaru` lu emeghara a spus ca nu e nimic grav..ca de acelasi lucru a suferit si martins:) sper sa fie asa :X SANATATE EMEGHARA :!:

w3bmaster14.08.2007 07:54

Inca o "bomba" din presa autohtona mie scarba