FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gigi l-a luat la întrebari pe Zenga.

Virgil21.03.2005 06:15

La sfârsitul meciului cu Villarreal,Ciobanul l-a luat serios la întrebari pe Zenga,de fata cu toti cei prezenti,pentru ca nu l-a folosit nici un minut pe Dumitru.

Dupa,se spune ca Zenga s-a despartit de patronul sau fara a-si da mâna.

Se mai vorbeste ca MM i-ar fi luat apararea lui Walter.

Zenga si Pedrazzini au plecat spre Milano pentru câteva zile.Intregul lot de jucatori s-a întors la Bucuresti.

O parte din echipierii Stelei urmeaza sa se prezinte la echipa nationala în vederea meciului cu Olanda din 26 martie.

 

Desi personal as fi dorit ca Dumitru sa joace,modul cum GB procedeaza în a transmite anumite observatii ale sale,total indiscret si punându-si într-o situatie jenanta interlocutorul,tradeaza firea impulsiva,de nestavilit a patronului.

Un astfel de comportament vis a vis de antrenor,duce la subminarea autoritatii acestuia si poate avea efect nefast asupra viitorului lui Zenga la Steaua.

dbd21.03.2005 14:16

a avut dreptate Jiji cand i-a spus de ce nu l-ai bagat pe Dumitru...dar in rest s-a potrivit cu proverbul ala :

Sa vorbeasca si nea' Ion

Ca e si el tot om !

Virgil22.03.2005 10:31

Totul pe lumea asta e relativ.Inclusiv dreptatea lui Gigi.

sorin_77722.03.2005 11:14

si facea Dumitru c... praf... Mai lasati-ma cu Dumitru... Nu a jucat fotbal de 4 luni si s-a vazut... Dumitru sa lupte cu Nicolita pentru un loc de titular pentru ca Nicolita e un baiat mai muncitor si mai ambitios... Plus ca nu are aere de vedeta...

 

Dumitru E VARZA LA ACEASTA ORA!!!

dbd22.03.2005 15:21

si crezi ca nu va avea ?