FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La Urmãtoarele Alegeri Cu Ce Partid Ați Vota?

1on11.08.2007 21:30

Rugãmintea mea este sã încercați sã faceți diferențã între Gigi-finanțatorul Stelei și Gigi-omul politic.

axl2311.08.2007 21:32

O, frate, ce rapid o sa se inchida topicul asta...

1on11.08.2007 21:40

De ce?

ro_steaua11.08.2007 21:41
Rugãmintea mea este sã încercați sã faceți diferențã între Gigi-finanțatorul Stelei și Gigi-omul politic.

 

 

 

png-cd si Gigi Becali va face treaba buna pentru tara noastra dar in schimb la Steaua nu-l vreau nici ca vanzator de bilete.

 

are defecte multe dar cand e vb sa faca ceva face, eu votez cu Gigi deoarece sunt in partid din 2004 fular-campionii

bodanelu12.08.2007 07:26

optiune la sondaj: nu votez..

@ro_steaua vrei sa traiesti cu pumnul in gura?

c.ronaldo1712.08.2007 07:41

Votati ungurii!!!!

-=Danny=-15.08.2007 16:41
optiune la sondaj: nu votez..

@ro_steaua vrei sa traiesti cu pumnul in gura?

 

 

@Bodanelu , voteazal pe Gutau !!! ( primaru din Valcea ) :D

Azzido15.08.2007 16:47

votez cu Partidul Sticla de Fier, pentru un muschi bine dezvoltat. :happy:

Dragoshel15.08.2007 16:51

@azzido votez si io daca ne iese ceva...