11.08.2007 21:30
Rugãmintea mea este sã încercați sã faceți diferențã între Gigi-finanțatorul Stelei și Gigi-omul politic.
Rugãmintea mea este sã încercați sã faceți diferențã între Gigi-finanțatorul Stelei și Gigi-omul politic.
O, frate, ce rapid o sa se inchida topicul asta...
De ce?
Rugãmintea mea este sã încercați sã faceți diferențã între Gigi-finanțatorul Stelei și Gigi-omul politic.
png-cd si Gigi Becali va face treaba buna pentru tara noastra dar in schimb la Steaua nu-l vreau nici ca vanzator de bilete.
are defecte multe dar cand e vb sa faca ceva face, eu votez cu Gigi deoarece sunt in partid din 2004 ![]()
optiune la sondaj: nu votez..
@ro_steaua vrei sa traiesti cu pumnul in gura?
Votati ungurii!!!!
optiune la sondaj: nu votez..@ro_steaua vrei sa traiesti cu pumnul in gura?
@Bodanelu , voteazal pe Gutau !!! ( primaru din Valcea ) ![]()
votez cu Partidul Sticla de Fier, pentru un muschi bine dezvoltat. ![]()
@azzido votez si io daca ne iese ceva...