FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SUNTEM MANDRII DE VOI FELICITARI!

Da_rude20.03.2005 21:34

FORZA Steaua!VA IUBIM ASTA ESTE..ATAT AM PUTUT...LA ANUL JUCAM IN Liga :P

horse3720.03.2005 21:55

cu doi trei jucatori pe posturile deficitare Steaua are sa poata si mai mult.

nu disper asa cum cred ca si voi. sa-i incurajam sa fim aproape de ei.

ne pare rau dar sa recunoastem ca atata putem astazi.

am jucat 12 meciuri in europa iar altii s-au uitat la TV.

cupa asta a insuccesului e tare amara dar capu sus, ii batem pe catei si zburatoare si ne revenim noi. cu forte proaspete pt c. league caci acolo ne este locul.

 

hai Steluta!

mountytoma21.03.2005 06:20

cum ieri Steaua a jucat si cu Dica si cu Cristea, amandoi total pe dinafara, era greu sa faca ceva in 9 oameni impotriva unei echipe care ne-a cam umilit. daca voiau ne dadeau si cinci. cel ce il sustine pe Dica nu se simte oare?

abia astept ziua cand Dica va pleca de la Steaua, iar lui Cristea ii vor trece aerele de vedeta.

daca nu pleaca de la Steaua, Dica va avea parte doar de ...e

dbd21.03.2005 14:19

Forza Steaua....nu conteaza ca ne-am luat bataie am jucat bine...Forza Steaua...

Bisquit21.03.2005 15:26

Tot Steaua!!!!!... Cine a ajuns in optimi???...Steaua!! Cine a eliminat Valencia???..Steaua!! Cine e pe primul loc??...Steaua!! Cine va fi campioana??.. Steaua!!

CINE A AJUNS IN EUROPA??? Steaua!!!!!! Sunt mandru ca sunt stelist!!!!