Salut, ma numesc Linu, si sunt din Ardeal, am venit in Bucuresti si as vrea sa merg la un meci de-al echipei mele favorite, am luat bilete, tot, (pentru. meciul cu Poili Iasi) ceea ce vreau sa va intreb :
1. Exista magazin cu suveniruri Steaua(fular, esarfa, steag)
2. Ce obiecte sunt interzise in incinta stadionului.
Multumesc anticipat.
