FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cagula

spiridusu10.08.2007 11:27

Nush unde sa postez asa ca postez aici ... as vrea sa-mi cumpar si eo o cagula ... am vazut la unu in peluza avea o cagula subtire ros-albastra ... aveti idei de unde pot cumpara si eo una ???

 

 

 

imi cer scuze daca nu am postat unde trebuie

Nick10.08.2007 11:39

Ai incercat la magazinul Steaua de la stadion? :)

PavelAndrei10.08.2007 11:43

da si eu ash fi interesat

axl2310.08.2007 11:55

Vorbiti cu bunica sa va croseteze una.

fane_casieru10.08.2007 12:06
Vorbiti cu bunica sa va croseteze una.

 

Ar merge si un ...macrame :biggrin: ...

axl2310.08.2007 12:09

@Fane

Macrame pentru sezonul de vara, lana sau mohair(ca asta are culori frumoase) pentru iarna.

CNCT10.08.2007 12:15
Vorbiti cu bunica sa va croseteze una.

 

GENIAL !!! :laugh:

spiridusu10.08.2007 16:01

am incercat la magazinul oficial si nu sunt ... va rog nuami faceti offtopic si numai veniti cu glume proaste cine stie de unde se poate cumpara sa posteze aici

 

 

 

La magazinul "ambulannt" nu am cautat e posibil sa aibe acolo ? :-s

ManiaCU10.08.2007 17:09

Incearca sa-ti iei un hanorac ninja , are cagula inclusa si am auzit ca e la reduceri de vara-toamna... :)))

PavelAndrei10.08.2007 19:10

=)) aia cu bunica e tare =))

spiridusu10.08.2007 20:14

cred ca nu m-am facut inteles ... eo vreau doar cagula am vazut la unu cagula jumatate rosie j8matate albastra fff subtire din bumbac cred decupata la ochi ... daca a vazut cineva asa ceva va rog ziceti-mi si mie unde ... si va rog terminati cu offtopic

spiridusu11.08.2007 10:31

nu stie nimeni ?? ?astept raspuns :-s