10.08.2007 09:07
Golurile meciului:
Bravo Steaua:) forzza Steaua fularsteau2
cred ca intreadevar avem sansa de un portar adevarat iar toti cei ce critica Steaua nu are ce cauta pe acest site ,suntem o echipa 80% noua trebuie sa avem incredere si pe urma sa ne dam cu parerea.Recunosc ca era nevoie de inca vreo doi jucatori occidentali dar astia sunt si trbuie incurajati si la bine si la greu steaua_ro