Salutare.
Va rog sa postati aici rezumatele si montajele facute de voi despre meciurile Stelei.
Se accepta doar rezumate / montaje ale meciurilor sau anumite faze dintr-o partida (de exemplu golurile, ratarile, etc).
Incercati sa faceti un singur rezumat pt o partida si nu postati 5 filmulete pt 5 faze.
Recomand sa le urcati pe youtube sau alte site-uri de profil si sa postati linkul aici alaturi de o descriere a clipului.
Nu se accepta filmulete despre suporteri sau alte creatii prin care apareti voi zambitori cu fularul Stelei la gat sau alte clipuri care nu se refera exclusiv la desfasurarea meciurilor.
Cu alte cuvinte ne axam doar pe ce se intampla in teren.
Nu postati off topic sau de dragul de a avea cat mai multe posturi pt ca o sa va fie sterse oricum "perlele" si o sa primiti avertisment sau ban.
Incep eu:
http://youtube.com/watch?v=nUsDs_J8cgI
cele doua goluri de la meciul Steaua - Zaglebie, preliminariile CL
