20.03.2005 07:22
Hai sa vedem cat putem comenta despre acest meci intr-o zi ...caci astazi e meciul...vad ca acu de dimineata e linishte...sper sa ne lamurim si cu cat vom invinge !
Hai sa vedem cat putem comenta despre acest meci intr-o zi ...caci astazi e meciul...vad ca acu de dimineata e linishte...sper sa ne lamurim si cu cat vom invinge !
am votat pt o victorie a noastra ... logic ... dar macar egal sa fie ... si tot ca o victorie ar fi ... ![]()
Orice scor la care ne calificam este o victorie.
Sa speram ca va fi bine.Sper ca Zenga sa gaseasca formula potrivita de start dar sa ii si motiveze psihic.
M-am plictisit,nu mai am stare,abea astept sa inceapa meciul sa vad cu ce echipa joaca Zenga.Am auzit ca il baga pe Lovin in locul lui Para ,ca incepe cu Bostina titular si ca atacul va fi format din Cristea si Dica.Sper ca aceasta sa fie formula castigatoare.
Doamne