FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Villareal -Steaua

dbd20.03.2005 07:22

Hai sa vedem cat putem comenta despre acest meci intr-o zi ...caci astazi e meciul...vad ca acu de dimineata e linishte...sper sa ne lamurim si cu cat vom invinge !

Neaga8820.03.2005 08:54

am votat pt o victorie a noastra ... logic ... dar macar egal sa fie ... si tot ca o victorie ar fi ... :)

kyd20.03.2005 14:05

Orice scor la care ne calificam este o victorie.

Sa speram ca va fi bine.Sper ca Zenga sa gaseasca formula potrivita de start dar sa ii si motiveze psihic.

kyd20.03.2005 18:35

M-am plictisit,nu mai am stare,abea astept sa inceapa meciul sa vad cu ce echipa joaca Zenga.Am auzit ca il baga pe Lovin in locul lui Para ,ca incepe cu Bostina titular si ca atacul va fi format din Cristea si Dica.Sper ca aceasta sa fie formula castigatoare.

Doamne