FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua, intampinata de zeci de fani !!!

Neaga8819.03.2005 22:11

Steaua a ajuns in Spania la ora locala 19:10 (20:10 ora Romaniei). Aproximativ 60-70 de fani romani au fost prezenti la aeroport pentru a le ura bun venit pe pamant spaniol.

A fost o primire la care stelistii nu se asteptau. Steaguri tricolore, fulare si tricouri cu Steaua, cereri de autografe. Gesturi calde pe care stelistii le-au primit cu caldura, fara sa isi ascunda zambetele si satisfactia.

Cei mai solicitati pentru autografe au fost Andrei Cristea si Dorinel Munteanu.

Steaua va face o vizita duminica pe stadionul lui Villarreal, "El Madrigal", fara a se antrena. La meci sunt asteptati in jur de 2.500 de fani romani, dintre cei care lucreaza in Spania sau turisti veniti special pentru meci.

 

www.onlinesport.ro

Neaga8819.03.2005 22:20
617g0532-109416848399d6614c72b_450_296_.
dbd20.03.2005 07:02

dar e si normal sa fie primita asa o asemenea echipa ...